ЕДИН МОЙ СКРОМЕН ОПИТ ДА СЪХРАНЯ НЯКОИ ГОТВАРСКИ РЕЦЕПТИ,НЯКОИ ИНТЕРЕСНИ НЕЩИЦА ОТ ЖИВОТА И ОПИТА НА ПРИЯТЕЛИ,МАЛКО ДУХОВНА ХРАНА-НЕЩО КАТО МИШ-МАШ...ДАНО ХАРЕСА НА ЧИТАТЕЛИТЕ!
Популярни публикации
-
Продукти- 500 мл сметана- разбита, 1 кут.подсладено кондензирано мляко,1 кут.Филаделфия-200 гр,ванилия, 1 каф.чаша сладко от вишни- Приготв...
-
КУЛИНАРНО ХОБИ: КАРТОФКИТЕ НА ДЖЕЙМИ ОЛИВЪР
-
Време на подготовка-20 мин Време на печене-50 мин Продукти:500 гр.кайма,4 яица,1гл.лук на дребно нарязана,2 скл.чесън на дребно, 8 филийки...
неделя, 18 май 2014 г.
"Три шоколада"- Панакота
1л. течна сладкарска сметана
0.5л прясно мляко
200гр. черен шоколад
200гр млечен шоколад
200гр бял шоколад
75гр захар + 50 гр захар
желатин по 15гр на крем( в оригиналната рецепта се слага по 1 пакетче cuajada на всеки крем)
Смесваме сметаната и пр.мляко. Разделяме на 3 равни част.
Слагаме първата част заедно с 75 гр захар и черния шоколад на котлона и бъркаме докато се разтопи шоколада. Сваляме от огъня и прибавяме желатина,предварително разтворен в малко вода. Изсипваме сместа върху блата. Оставяме в хладилника да стегне(около 2 часа).
След като първия крем е стегнал напълно, приготвяме втория по същия начин, но с млечен шоколад и 50 гр захар. Изсипваме го внимателно върху първия крем и пак оставяме в хладилника да се стегне. След това приготвяме и крема с белия шоколад. Оставяме в хладилника за по-дълго време(около 4 часа).
Отгоре се украсява по желание.Аз в случая съм я направила във любимите формички на внучката ми...всичко е разрешено нали??
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Няма коментари:
Публикуване на коментар